Nameczanie

Go down

Nameczanie Empty Nameczanie

Pisanie by Kami Sob Lip 16, 2022 10:08 pm

Nameczanie EyaWbsV
Namekku-seijin
ナメック星人

Kosmici z planety Namek, znani również jako nameczanie. Są humanoidalnymi istotami o cechach roślin i ślimaków. Posiadają swój własny język oraz alfabet, który znany jest tylko przez ich rasę. Posiadają zieloną skórę, kły, ostre pazury oraz czułki na czole. Nie potrzebują jedzenia do przeżycia i spożywają jedynie wodę. Ich rasa podzielona jest na trzy klasy: Klan Wojowników, którzy służą jako obrońcy, Klan Smoka, który praktykuje głównie techniki magiczne oraz Klan Demonów, który składa się z ich służących. Rasa Nameczan jest głównie nastawiona pokojowo, lecz jak wiadomo, mogą znaleźć się pojedyncze jednostki, które mogą odbiegać od tej normy. Szczególnie wtedy, gdy nameczanin oddzieli od siebie złą stronę, stwarzając w ten sposób swoją mroczną kopię. Nameczanie w dodatku są w stanie tworzyć swoje własne miniony, które będą im posłuszne.

Bonusy:
- Posiadają bardzo czuły słuch. Słyszą wszystko w odległości jednego tematu.
- Posiadają naturalnie umiejętność regeneracji na start. Jako jedna z nielicznych ras, potrafią odtworzyć utraconą kończynę.
- Ich skóra odporna jest na temperatury. Nie posiadają gruczołów potowych.
- Jako jedyna rasa posiadają zdolność fuzji z członkami swojej rasy.
- Posiadają naturalną zdolność do nauki technik magicznych, dzięki czemu nauka technik magicznych kosztuje mniej WIP.
- Kontrola esencji duszy: potrafią przenieść swoją esencję do jaja, które później zrodzi syna/reinkarnację, który odziedziczy po ojcu całą wiedzę, techniki, wspomnienia oraz połowę statystyk. W ten sposób, reagując w odpowiednim czasie, jest w stanie oszukać śmierć. Należy jednak pamiętać, że nowonarodzone jajo jest całkowicie bezbronne.
- Są w stanie stworzyć jednego miniona na raz, który będzie miał połowę statystyk gracza.
- Są długowieczni.

WIP
Kami
Kami
Admin

Posty : 11
Wiek : 24

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach