Nameczanin

Go down

Nameczanin Empty Nameczanin

Pisanie by Kami Sob Lip 16, 2022 8:51 pm

Nameczanin EyaWbsV
Podstawowa forma.
Nameczanin w każdej formie wygląda prawie tak samo. Z reguły, elementy wyglądu podczas transformacji nie są poddawane drastycznym zmianom. Jedyne, co się głównie zmienia, to moc i masa mięśniowa. Ponadto wszyscy nameczanie w podstawowej formie wyglądają podobnie do siebie i zbytnio nie wyróżniają się od siebie, poza znakami szczególnymi lub ubiorem.


Nameczanin PbH5q4i
1. Great Namek/Giant Form.
W tej transformacji nameczanin rośnie, koncentrując nerwy oraz mięśnie w całym ciele, wzmacniając w ten sposób swoje komórki. W wyniku tego siła fizyczna i wytrzymałość nameczanina znacznie wzrastają, chociaż nie zwiększa to jego poziomu energii ani szybkości, jak zwykle robią to inne formy. Wzrost nameczanina różni się w zależności od tego, jak wielkim chce się stać.
Tej przemiany nie można łączyć z innymi.

Wymagania: Trening, WIP Jednostek.
Efekt: siła i wytrzymałość x WIP.
Koszt: WIP Ki.


Nameczanin XBoTVVG
2. Gigantification.
Oprócz formy wielkiego nameczanina, istnieje mniejsza odmiana tej transformacji. W przeciwieństwie do formy giganta, nameczanin w tej transformacji nie ucierpi z powodu zmniejszonej szybkości, co sprawia, że jest to znacznie lepsza wersja. Oprócz nieznacznego zwiększenia wzrostu, nameczanin staje się bardziej umięśniony i bardziej niebezpieczny.
Tej przemiany nie można łączyć z innymi.

Wymagania: Trening, Great Namek/Giant Form, WIP Jednostek.
Efekt: siła, szybkość i wytrzymałość x WIP.
Koszt: WIP Ki.


Nameczanin GoXjmhw
3. Assimilation.
Ciężko nazwać to transformacją, gdyż nigdy się to do nich nie zaliczało. Jest to asymilacja, jaka może zostać przeprowadzona tylko i wyłącznie przez osobników rasy nameczan. Dwóch wojowników, niezależnie od różnicy w mocy, mają możliwość połączenia się w jedną, silniejszą od nich samych istotę! Z reguły postać przybiera wygląd tej silniejszej osoby, jednakże nigdzie nie jest to potwierdzone. Należy jednak pamiętać, że raz dokonanej fuzji nie można cofnąć. Nawet śmierć nie jest w stanie oddzielić dwóch połączonych ciał.

Wymagania: Zgoda obu nameczan na wykonanie asymilacji, WIP Jednostek.
Efekt: siła, szybkość, wytrzymałość i energia x WIP.
Koszt: Transformacja stała.


Nameczanin N2NOfHF
4. Fusion.
Jest to prawdziwa fuzja nameczan. Nameczanin wykonuje fuzję i łączy się wraz ze swoim stwórcą lub ze swoją drugą połową w jeden byt, tworząc potężnego wojownika. Z reguły postać przybiera wygląd tej silniejszej osoby, jednakże nigdzie nie jest to potwierdzone. Nameczanin, wraz z większą siłą, otrzymuje również całą wiedzę, którą zza życia posiadła jego druga połowa, co może doprowadzić do nieznacznej zmiany charakteru nameczanina.
Należy pamiętać, że przy przyjęciu drugiej fuzji, mnożniki z fuzji łączą się z mnożnikami z asymilacji!

Wymagania: Zgoda obu nameczan na wykonanie fuzji, WIP Jednostek
Efekt: siła, szybkość, wytrzymałość i energia x WIP, nabycie całej wiedzy drugiego nameczanina.
Koszt: Transformacja stała.


Nameczanin HsMGeti
5. Super Namekian.
Jest to ostateczna transformacja nameczan. Wojownik w tej formie nazywany jest Super Nameczaninem. Jego mięśnie diametralnie rosną, na ciele pojawia się wiele żył a jego ciało spowija potężna aura, która aż łamie ziemię pod stopami nameczanina. Jest to moc, która wymaga odpowiedniego skupienia oraz koncentracji, aby skumulować taką moc w ciele.
Tej przemiany nie można łączyć z innymi.

Wymagania: WIP Jednostek.
Efekt: siła, szybkość, wytrzymałość i energia x WIP.
Koszt: WIP Ki.
Kami
Kami
Admin

Posty : 11
Wiek : 25

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach